Juhtkond

TEHVANDI SPORDIKESKUS SA

Jaak Mae juhatuse liige
+372 766 9555
jaak@tehvandi.ee
Kristjan Karis
juhatuse liige
+372 766 9506
kristjan@tehvandi.ee
Silva Tigane
finantsjuht
+372 766 9502
silva@tehvandi.ee
Merlin Müür
turundusjuht
+372 766 9551merlin@tehvandi.ee
Neeme Ernits
haldus- ja ehitusjuht
+372 766 9501
neeme@tehvandi.ee
Ülle Kikkas
büroojuht
+372 766 9553
ylle@tehvandi.ee
Ene Sõrmus
raamatupidaja+372 766 9505
tehvandi@tehvandi.ee

TEHVANDI SPORDIKESKUS

Tiit Tammemäe
spordirajatiste juht
+372 5268656
tiit@tehvandi.ee
Einar Kopli
majandusjuht
+372 51 45 356
einar@tehvandi.ee
Merle Viks
toitlustusjuht
+372 53 420 511
merle@tehvandi.ee
Katrin Aidla
peaadministraator
+372 53 407 878
katrin@tehvandi.ee

KÄÄRIKU SPORDIKESKUS

Heiki Ehte
tegevjuht
+372 53 051 265
heiki@tehvandi.ee
Avo Orav
majandusjuht
+372 50 66 868
avo@tehvandi.ee
Marge Maasing
peakokk
+372 52 04 152
marge@tehvandi.ee
Kristiina Kopli
peaadministraator
+372 51 62 491
kristiina@tehvandi.ee
Rihard Orav
spordirajatiste juht
+372 56 568 625
rihard@tehvandi.ee

TARTUMAA TERVISESPORDIKESKUS

Heiki Ehtetegevjuht
+372 53 051 265
heiki@tehvandi.ee
Karl Kontor
majandusjuht
+372 50 54 006
karl@tehvandi.ee
Lennart Pruuli
spordirajatiste juht
+372 51 932 299
lennart@tehvandi.ee
Terje Talvik
peaadministraator
+372 52 73 831
terje@tehvandi.ee

PALGAANDMED
SA Tehvandi Spordikeskus palgaandmed 2016 aasta
SA Tehvandi Spordikeskus palgaandmed 2015 aasta
SA Tehvandi Spordikeskus palgaandmed 2014 aasta
SA Tehvandi Spordikeskus palgaandmed 2013 aasta